Hyperbarická oxygenoterapie - péče o tělo

HBO jo prospěšná každému, kdo má zájem pečovat s láskou o své tělo. Jedná se o šetrný způsob podpory, ale především i prevence zdraví fyzického i psychického. V kyslíkové komoře probíhá regenerace buněk a tím předcházíme jejich stárnutí i umírání.

Je již dlouho známo, že hojivé procesy v různých částech těla nemohou probíhat bez odpovídající hladiny kyslíku v tkáních. Většina nemocí či zranění se vyskytuje na buněčné úrovni nebo úrovni tkání. V mnoha případech (jako například nemoci oběhového systému, nehojící se rány, anebo mozkové příhody) se kyslík nemůže dostat do poškozených oblastí a přirozená samoléčící schopnost těla je tak omezena. Hyperbarická oxygenoterapie dodává tělu potřebný kyslík a přirozenou cestou napomáhá k obnovení samoléčících funkcí organismu.

Jelikož se lidské tělo skládá z 63 % z kyslíku, je samozřejmostí, že Oxygenoterapie zlepšuje kvalitu života lidí v mnoha oblastech. Mnoho stavů, jako chronická únava, vyčerpání ze sportovního výkonu, regenerace vrásek, artritida i jiné zánětlivé onemocnění atd., na hyperbarickou oxygenoterapii (HBO) reaguje neobvykle pozitivně.

Více z této kategorie: « Hojení ran Pro sportovce »
Hyperbarická oxygenoterapie Plzeň

Vyzkoušejte účinky hyperbarické oxygenoterapie v Plzni za skvělé ceny. Oxygenoterapie skvěle působí na hojení ran, omlazuje vaší pokožku, pomáhá sportovců a celkově se zpomaluje proces stárnutí.

 

Hyperbarická oxygenoterapie - HBO

Díky své technologii odstraňuje negativní patologické vlivy hypoxie. Zvýšeným přísunem kyslíku do tkání se nastartuje léčebný proces, buňky začnou produkovat více energie, dochází k urychlené látkové výměně a regeneraci, odvádějí se toxiny z těla, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí

Účinky hyperbarické oxygenoterapie

Stimuluje imunitní systém
Zvyšuje šíření kyslíku ve tkáních
Dodává sílu, energii a vytrvalost
Uvolňuje napětí a stres
Detoxikuje krev
Podporuje hojení, zpomaluje stárnutí
Posiluje srdce a plíce
Odstraňuje bolesti hlavy a migrénu
Vyhlazuje pleť
Zlepšuje kožní problémy

Rychlý kontakt

Jana Škardová
Tel.: +420 606 614 779